Kopalnia granitu w Kostrzy koło Strzegomia

Kostrza koło Strzegomia jest miejscem, gdzie działa nasza kopalnia granitu. W ciągu ponad 20 lat działalności wypracowaliśmy sobie stabilną pozycję na rynku, oferując swoim Klientom granit pod różnymi postaciami. Zajmując się wydobywaniem i przerabianiem tego cennego materiału udało nam się zdobyć wielu zaufanych partnerów, we wstępnym okresie działalności przede wszystkim w sąsiednich Niemczech, aktualnie współpracując z klientami na terenie Niemiec, Czech, Litwy, Węgier, Szwajcarii oraz w znaczącym stopniu z polskimi Klientami.

Dzięki temu, że posiadamy własne kopalnie, jesteśmy w stanie zapewnić Państwa o najwyższej jakości oferowanego kamienia i uzyskanych na jego bazie produktów, którymi w zdecydowanej większości są artykuły łupane – kostka granitowa czy kamień murowy. Produkty o których mowa znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach budownictwa mieszkalnego oraz architekturze ogrodowej. Dzięki temu że są niezwykle trwałe i odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych szczególnie chętnie wykorzystywane są w budownictwie drogowym. Z powodzeniem sprawdzają się również przy realizacji wielu innych projektów.

Zainteresowanych nawiązaniem współpracy z naszą firmą zachęcamy do kontaktu. Z pewnością rozwiejemy Państwa wątpliwości i odpowiemy na problematyczne pytania.