Blok granitowy

Blok granitowy
Blok granitowy
Potrzebujesz indywidualnej wyceny?  Masz dodatkowe pytania?
Zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na maila lub oddźwonimy. 
Miejscem, gdzie działa nasza firma jest Strzegom. Właśnie tam prowadzimy działania, które pozwalają na przygotowanie widocznej ofery. Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu! Granity strzegomskie od wielu wieków eksploatowane są w licznych kamieniołomach na zachodniej części Podgórza Sudeckiego. Dzięki własnym złożom granitu możemy zaoferować Państwu produkty, których wartość jest nam doskonale znana. 
Oferujemy swoim klientom bryły granitowe pochodzące z eksploatowanej przez naszą firmę kopalni granitu Wekom II. Proponowane przez nas bryły granitowe mogą znaleźć zastosowanie w bardzo wielu dziedzinach budownictwa mieszkalnego oraz architekturze ogrodowej.

Mające wiele zastosowań bloki granitowe

Nasza firma od początku działalności, czyli 1992 roku, swoje działania skupia wokół granitu. Właśnie ten materiał, korzystając z własnych złóż, wydobywamy, a następnie przerabiamy. Wśród produktów, które oferujemy swoim Klientom znajdują się bloki granitowe, mające wiele zastosowań w różnych dziedzinach. Granit na terenie naszego kraju występuje przede wszystkim na obszarach Dolnego Śląska. Właśnie na zachodzie Polski zlokalizowana jest nasza kopalnia Wekom II. Pozwala nam to na prężne działania i wypełnianie planów. Materiał o którym mowa jest niezwykle cenny, gdyż wykorzystuje się go przy realizacji różnego rodzaju projektów. Znajduje zastosowanie zarówno przy budowie ogrodów skalnych jak i w budownictwie hydrotechnicznym czy mieszkalnym. Bloki granitowe, jeden z punktów naszej oferty handlowej, służą szczególnie jako materiał wyjściowy do produkcji wyrobów ciętych jak i surowo łupanych ale również do tworzenia figur ozdobnych, elementów architektury, rzeźb i postumentów, regulacji rzek i nadbrzeży morskich oraz przy produkcji nagrobków.

Granit od lat ceniony jest na całym świecie, również w Polsce. Właśnie nasz kraj w większości przypadków jest miejscem zbytu oferowanych produktów. Praktycznie każdy blok granitowy znajduje nabywców wśród krajowych odbiorców.