Krawężnik granitowy

Krawężniki drogowe to odmiana obrzeży przeznaczonych do budowy jezdni i dróg wszelkiego typu. W miejscach, gdzie istnieje potrzeba, by samochody mogły wjeżdżać na chodnik, specjalnie sprofilowany brzeg (skos) pozwala na łagodny podjazd koła auta. Na zakrętach doskonale sprawdzają się krawężniki łukowe, które dzięki swojemu kształtowi zapewnią precyzyjną zmianę pożądanego kierunku ruchu pojazdów.

Niezastąpione krawężniki granitowe. Wśród oferty sprzedażowej naszej firmy znajdą Państwo niezwykle wytrzymałe i trwałe krawężniki granitowe. Wykorzystywane przy budowie ciągów dróg pieszych i rowerowych, mostów oraz różnego rodzaju dróg dopasowane są do wymagań Klientów – zajmując się przerobem granitu oferujemy Państwu produkty idealnie „skrojone” względem wymagań.

Najwyższa jakość – tym charakteryzują się produkty dostępne w naszej ofercie. Ponadto pragniemy dostarczać naszym Klientom asortyment odpowiadający ich potrzebom. Dlatego też każdy krawężnik granitowy jest dopasowany do wymagań, np. w przypadku konieczności umożliwienia pojazdom wjazdu na chodnik, ten będzie odpowiednio wyprofilowany pozwalając kierowcom na swobodne i bezproblemowe poruszanie się. Również wszelkie załamania, skręty i wygięcia będą uwzględnione – możemy przygotować krawężniki o różnym kształcie, wysokości i profilu dopasowując go do ruchu pojazdów kołowych jak i pieszych użytkowników dróg. Nasze krawężniki granitowe to doskonały wybór na wykończenie różnego rodzaju dróg i jezdni. Niezwykle wytrzymałe i odporne na niekorzystne warunki są wręcz niezastąpione. Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu!

a