Bryły i bloki granitowe

Oferujemy swoim klientom bryły granitowe pochodzące z eksploatowanej przez naszą firmę kopalni granitu Wekom II. Proponowane przez nas bryły granitowe mogą znaleźć zastosowanie w bardzo wielu dziedzinach budownictwa mieszkalnego oraz architekturze ogrodowej.

Mające wiele zastosowań bloki granitowe

Nasza firma od początku działalności, czyli 1992 roku, swoje działania skupia wokół granitu. Właśnie ten materiał, korzystając z własnych złóż, wydobywamy, a następnie przerabiamy. Wśród produktów, które oferujemy swoim Klientom znajdują się bloki granitowe, mające wiele zastosowań w różnych dziedzinach. Granit na terenie naszego kraju występuje przede wszystkim na obszarach Dolnego Śląska. Właśnie na zachodzie Polski zlokalizowana jest nasza kopalnia Wekom II. Pozwala nam to na prężne działania i wypełnianie planów. Materiał o którym mowa jest niezwykle cenny, gdyż wykorzystuje się go przy realizacji różnego rodzaju projektów. Znajduje zastosowanie zarówno przy budowie ogrodów skalnych jak i w budownictwie hydrotechnicznym czy mieszkalnym. Bloki granitowe, jeden z punktów naszej oferty handlowej, służą szczególnie jako materiał wyjściowy do produkcji wyrobów ciętych jak i surowo łupanych ale również do tworzenia figur ozdobnych, elementów architektury, rzeźb i postumentów, regulacji rzek i nadbrzeży morskich oraz przy produkcji nagrobków.

Granit od lat ceniony jest na całym świecie, również w Polsce. Właśnie nasz kraj w większości przypadków jest miejscem zbytu oferowanych produktów. Praktycznie każdy blok granitowy znajduje nabywców wśród krajowych odbiorców.

aa