Kruszywa i odpady z produkcji

Kruszywa i odpady z produkcji - 41_1.jpg
Jesteśmy dumni z oferowania wysokiej jakości kruszyw granitowych, które spełniają różnorodne potrzeby budowlane i dekoracyjne. Nasze kruszywa pochodzą z naturalnego granitu, który charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością, trwałością oraz estetyką. Są one wykorzystywane w różnych projektach budowlanych, od dróg i chodników po wykończenia architektoniczne.

W naszej działalności skupiamy się również na efektywnym zarządzaniu odpadami po produkcji. Staramy się minimalizować negatywny wpływ na środowisko, podejmując działania mające na celu zrównoważone wykorzystanie materiałów i ograniczenie ilości odpadów. Poprzez efektywny proces segregacji i ponownego wykorzystania odpadów po produkcji, dążymy do minimalizacji wpływu na środowisko naturalne.

Nasze kruszywa granitowe oraz podejście do zarządzania odpadami stanowią nasz wkład w budowanie zrównoważonej przyszłości. Dbamy o jakość naszych produktów oraz troszczymy się o środowisko, co stanowi integralną część naszej filozofii działania.Jeśli szukasz wysokiej jakości kruszyw granitowych lub interesuje Cię nasze podejście do odpowiedzialnego zarządzania odpadami, serdecznie zapraszamy do kontaktu.


Dyrektor zarządzający


Łukasz Pyzik


mail: pyzik@granit-kostrza.pl
kominikacja: PL, DE

Obsługa klienta


Dorota Chomiak

tel.: +48 606 648 942
tel.: +48 74 644 70 50

mail.: petra-bud@granit-kostrza.pl
komunikacja: PL, DE

 

Obsługa klienta


Aleksandra Zaleska

tel.: 74 644 70 50
tel.: -

mail.: wekomii@wekomii.com.pl
komunikacja: PL

 

Księgowość


Grażyna Krzysztofik

tel.: 74 855 53 05
tel.: -

mail.: grazyna@wekomii.com.pl
komunikacja: PL